Krátkodobé výpadky vo vašom rozpočte môže vyriešiť rýchla pôžička od Pôžičkomatu!

KOMERČNÝ OBSAH: Tento obsah sponzoruje tretia strana.

Zdroj: Friendly Finance Slovakia s.r.o.

V živote každého človeka sú obdobia, kedy sa domáci rozpočet vyčerpá. Väčšinou takáto situácia nastane pri neočakávaných výdavkoch. Pokazí sa práčka, vypovedá televízor alebo váš zamestnávateľ si neplní svoje povinnosti. a výplata mešká. Niektorí sa rozhodnú požičať si od rodiny, známych alebo kolegov. Nie každému je však príjemné pýtať si peniaze od blízkych ľudí. Ďalším riešením je rýchla pôžička od spoločností, ktoré sa venujú poskytovaniu pôžičiek. Prinášame vám 5 dôvodov, prečo si zvoliť Pôžičkomat.sk pre online pôžičky.

5 dôvodov, prečo sa rozhodnúť pre Pôžičkomat.sk

1. Zázemie – Pôžičkomat patrí pod nadnárodnú spoločnosť Friendly Finance, ktorá pôsobí v mnohých krajinách Európy – so svojimi dlhodobými skúsenosťami a mnohými spokojnými klientmi sa rozhodla táto spoločnosť vstúpiť na slovenský trh na jeseň v roku 2012.

2. Transparentnosť – Na webovej stránke Pôžičkomatu vidíte ihneď, koľko vás bude stáť pôžička, už žiadne nemilé prekvapenia vo forme skrytých poplatkov.

3. Flexibilita – Zvoľte si presne toľko peňazí, koľko momentálne potrebujete. Pri prvom požičiavaní je možné vybrať si zo škály od 25 € do 200 €. Vyberte si, na akú dlhú dobu si chcete požičať. Máte na výber od 5 dní do 31 dní. V prípade nesplatenia pôžičky je možné predĺžiť túto dobu za určitý, vopred známy. poplatok. V prípade splatenia pôžičky načas ste automaticky zaradení do vernostného programu. To znamená, že pri opätovnom požiadaní o pôžičku môžete získať pôžičku až do výšky 700 €!

4. Rýchlosť – Už žiadne dlhotrvajúce čakanie na pôžičku. Teraz máte pôžičku na účte už do 15 minút od podania žiadosti na svojom účte! Žiadosť podávate priamo cez stránku Pôžičkomatu. Stačí sa zaregistrovať, vybrať si vami zvolenú čiastku a určiť si, na akú dobu chcete požičať peniaze. Po odoslaní žiadosti budeme s vami v telefonickom/mailovom kontakte a peniaze máte na účte o pár minút.

5. Diskrétnosť – Uvedomujeme si, že narábame s citlivými údajmi. Webová stránka Pôžičkomatu používa zabezpečené pripojenie. Nehrozí žiadny únik vašich osobných údajov.

Pridajte sa k mnohým spokojným klientom tejto spoločnosti, požiadajte o pôžičku od Pôžičkomatu!

Zdroj: Friendly Finance Slovakia s.r.o.