Sli.do sa usiluje o medzinárodný titul najlepšia technologická novinka roka

Zdroj: sli.do

Sli.do je jediným slovenským zástupom na medzinárodnej súťaži Event Technology Awards. Súťaží o prvenstvo medzi desiatimi najlepšími technologickými novinkami roka v rámci kategórie „Best New Event TechStartup".

Aplikácia prináša technologické riešenie ako interaktívne prepojiť účastníkov konferencie a organizátorov v reálnom čase. Účastníci konkrétneho podujatia sa naň môžu pripojiť cez svoje mobilné zariadenia a klásť svoje otázky na rečníkov.

Tie najlepšie môžu zároveň ohodnotiť a prispieť do rôznych ankiet. Otázky či hodnotenia hlasovania je možné sledovať na interaktívnej stene.

Od začiatku roka aplikáciu využili na viac ako 150 podujatiach na Slovensku i v zahraničí. Dokonca si našla miesto aj v televíznom vysielaní.

„Našou víziou je radikálne zefektívniť komunikáciu na podujatiach na celom svete. Verím, že ako o päť rokov prídete na nejakú konferenciu, kde nebudete mať možnosť voľne sa zapojiť do diskusie a vyjadriť svoj názor, bude to vnímané ako obrovské zlyhanie zo strany organizátora. Chceme, aby sli.do bolo lídrom tejto zmeny,“ uviedol Peter Komorník, jeden zo zakladateľov sli.do

Víťaza určí online hlasovanie. Ceny odovzdajú v Londýne 15. novembra.