Mentoringový program i.e.Smart pokračuje aj na jeseň 2014

Komerčný obsah

projektyekonomického, technického a umeleckého zamerania.

Do mentoringového programu sa môžu zapojiť študenti a absolventi vysokých škôl, ktorí vyvíjajú inovatívny projekt a potrebujú pomôcť s nastavením biznis modelu, marketingovej komunikácie, výberom vhodnej technológie, prípadne získať feedback od skúsených podnikateľov a nové kontakty.

Podmienkou je, aby mali tím spolupracovníkov, spísanú cieľovú skupinu a biznis plán,a svoje riešenie už mali vypracované aspoň do základnej testovacej verzie, tzv. prototypu. Projekty v štádiu nápadu sa môžu zapojiť tiež, ale mentori budú uprednostňovať tie, ktoré už za sebou majú prvé výsledky.

Mentoringový program odštartuje úvodným podujatím Mentor’s night 15.októbra 2014 o 18:00 v priestoroch coworkingového centra Connect na Páričkovej 18 v Bratislave. Odprezentuje sa na ňom 10 vybraných projektov a 3 mentori, ktorí sa následne poskupinkujú a dostanú priestor 45min na individuálnu konzultáciu. Po podujatí budú mať vybrané projekty možnosť pokračovať v individuálnom mentoringu s mentormi i.e.SMART počas 5-tich týždnov od podujatia.

Projekty na mentoring treba prihlásiť do 12.októbra prostredníctvom online dotazníka. Zo všetkých prihlásených  projektov vyberú mentori 10 najlepších, ktorí budú mať celý mentoringový program zdarma, a to vďaka podpore z Európskemu fondu regionálneho rozvoja a programu Central Europe.

Okrem mentoringu bude pre účastníkov Mentor’s night prichystaný zaujímavý sprievodný program vo forme prednášky na tému Ako efektívne odprezentovať svoj projekt a záverečného networkingu.

Viac informácií o podujatí nájdete na www.facebook.com/smartpointSK