miniColosseo sa predstavilo v Las Vegas

PROMOTED CONTENT

Po minuloročnom úspešnom predvedení systému Colosseo Arena Management, ktorého „videokocka“ v súčasnosti čaká na svoju premiéru počas Majstrovstiev sveta v hokeji v areáli nového Zimného štadióna Ondreja Nepelu v Bratislave a v Steel Aréne v Košiciach, spoločnosť MONOGRAM predstavila úplne nové riešenie – miniColosseo.

Na rozdiel od svojho väčšieho brata je miniColosseo určené pre menšie športové arény s menším rozpočtom, ale s potrebou centrálne ovládať obsah na informačnej LED tabuli.

Systém Colosseo je unikátny all-in-one systém, pre riadenie športových a iných multifunkčných hál. Okrem informačnej videokocky, poskytujúcej divákom pohodlný audiovizuálny zážitok, videorozhodcu a celkového manažmentu zápasu, rieši Colosseo aj reklamné bloky na plochách, rezerváciu a predaj lístkov, turniketový vstup a monitoring návštevníkov.

Systém Colosseo bol okrem Košíc a Bratislavy úspešne inštalovaný tiež na štadiónoch v Prešove, v Spišskej Novej Vsi a brnenskej hale Rondo.

NAB Show sa každoročne koná v Las Vegas. Najväčší americký veľtrh pre  elektronické médiá zahŕňa okrem filmovej zábavy aj vývoj, riadenie a poskytovanie digitálneho obsahu naprieč všetkými médiami. Tento rok počítajú organizátori s viac ako stotisíc návštevníkmi, ktorí budú zvedaví na produkty a riešenia 1500 vystavovateľov z celého sveta.

Viac informácií na www.miniColosseo.com, www.ColosseoEAS.com, www.NABShow.com a www.monogram.sk

Zdroj/autor: MONOGRAM