Pomôžte vytvoriť obraz slovenského zdravotníctva a vyhrajte pobyt

Komerčný obsah

Pre tých, ktorí si chcú ešte pred návštevou ambulancie spraviť detailný obraz o práci konkrétneho lekára, založený na reálnych skúsenostiach desiatok ľudí, je tu jedinečný projekt na slovenskom internete: lekar.sk.

Web ponúka detailnú databázu lekárov podľa špecializácie či sídla ambulancie, obohatenú o detailne prepracovaný systém hodnotenia „zákazníkov“. Pacient môže lekárovi za jeho starostlivosť poďakovať a pridať mu pozitívne hodnotenie, alebo sa v prípade nespokojnosti vyjadriť kriticky. Celková „známka“ lekára sa potom skladá z viacerých častí – ako pomoc pacientovi, komunikácia s pacientom, ceny, zdravotná sestra  a ďalšie. Lekár má možnosť na hodnotenia svojej práce reagovať, a odpovedať pacientom na prípadné otázky.

Návštevníci portálu, ktorí pridajú hodnotenie svojmu lekárovi do 7.10.2012, môžu navyše vyhrať pobyt v 4-hviezdičkovom Wellness hoteli Patince. Pobyt je pre dve osoby na dve noci s polpenziou a procedúrami.

Portál lekar.sk však umožňuje hodnotiť nielen prácu jednotlivých lekárov, ale aj celých zdravotníckych zariadení. Takéto dvojstupňové hodnotenie má pacientom pomôcť rýchlo a jednoducho sa zorientovať v kvalite a dostupnosti zdravotnej starostlivosti. „Takýmto online spôsobom má spoločnost Naši lekári, a. s. ambíciu nastaviť zrkadlo systému, ktorý nie vo všetkých prípadoch funguje v prospech pacienta“, povedal zakladateľ projektu Mgr. Martin Šujan. Databáza obsahuje priebežne aktualizovaný zoznam všetkých lekárov pôsobiacich v systéme zdravotnej starostlivosti.

Okrem zoznamu lekárov a zdravotníckych zariadení prináša portál lekar.sk aj odborný obsah so zdravotnou tematikou. Autormi týchto materiálov sú odborníci, ktorí svojimi článkami pravidelne prispievajú k témam ako prevencia, zdravý životný štýl, či liečba konkrétnych ochorení.

Lekar.sk je priamym pokračovateľom portálu nasilekari.sk, ktorý spustením novej stránky zavŕšil svoje takmer dvojročné fungovanie.

Zdroj: http://www.lekar.sk/