Loading Udalosti

« Všetky udalosti

  • This udalosť has passed.

19th European Corporate Governance Conference “Digitization and Transparency – transforming the future of corporate governance?”

27.10.2016 08:30 - 17:00
Dátum:
27.10.2016
Čas:
08:30 - 17:00
Organizátor:
Stredoeurópska asociácia správy a riadenia spoločnosti (CECGA)
Miesto konania:
Hotel Sheraton Bratislava
WWW:
Oficiálna stránka udalosti

Konferencia 19th European Corporate Governance Conference “Digitization and Transparency – transforming the future of corporate governance?” sa koná pod záštitou slovenského predsedníctva v Rade Európy, prezidenta Slovenskej republiky, ministerstva financií a ministerstva spravodlivosti Slovenskej republiky.

Cieľom konferencie je spoločná diskusia zástupcov súkromného a verejného sektora o digitalizácii a transparentnosti a ich vplyve na správu a riadenie spoločností. Prostredníctvom prezentácií a diskusií o najnovších inováciách, trendoch ako aj o praktických problémoch bude preskúmané ako transparentnosť a digitalizácia môžu stimulovať rast a konkurenčnú výhodu Európskej únie.

Rečníkmi budú predstavitelia slovenskej vlády, OECD, Európskej komisie, ako aj investori, členovia orgánov spoločností, výborov pre audit, regulátori či iní zástupcovia súkromného a verejného sektora.

Kompletný program konferencie nájdete priamo TU!

Viac informácií o konferencii a rečníkoch nájdete na stránke http://cecga.org/european-corporate-governance-conference/?lang=en.

Konferencia sa uskutoční v anglickom jazyku.

 

 

 
REKLAMA

REKLAMA