Loading Udalosti

« Všetky udalosti

  • This udalosť has passed.

CEE CSR Summit 2016

17.05.2016
Dátum:
17.05.2016
Udalosť Tagy:
,
Organizátor:
Nadácia Pontis
Miesto konania:
Stará tržnica, Bratislava
WWW:
Oficiálna stránka udalosti

Bratislava, Praha, Viedeň, Budapešť či Varšava. Čo majú tieto mestá spoločné? V našom stredoeurópskom regióne stále prebieha živá diskusia o tom, či by firmy mali investovať do zodpovedného podnikania, a ak áno, tak koľko. Sú investície do férových a etických programov iba „pozlátkom“, ktoré odčerpáva firemné zdroje, alebo sú podniky vďaka zodpovednému biznisu finančne zdravšie a životaschopnejšie? Práve na CEE CSR Summite 2016 zistíte, ako vďaka efektívne nastavenej CSR stratégii môžete posilniť lojalitu u svojich zamestnancov či získať vernosť svojich zákazníkov. A TO ZĎALEKA NIE JE VŠETKO!

Na tohtoročnom summite sa totiž pozrieme nielen na konkrétne čísla návratnosti investícií do zodpovedného podnikania. Dozviete sa tiež, aký vplyv majú základné ľudské inštinkty a návyky na rozhodovanie jednotlivcov a inštitúcií, a prečo práve tieto emocionálne faktory a ich ekonomické a sociálne dôsledky môžu byť najväčšou hrozbou pre ľudstvo. Zistíte tiež, prečo zákazníci i potenciálni zamestnanci vyhľadávajú značky, ktoré majú zmysel a ako môže firma získať miliónové zisky tým, že aktívne zapojí svojich zamestnancov do samotného chodu spoločnosti. Po absolvovaní nášho summitu sa už tak viac nebudete musieť pýtať, či ROBIŤ BIZNIS INAK. Zaručujeme vám, že sami začnete hľadať spôsoby, ako priniesť do svojho podnikania nový vietor a ponúkať produkty a služby, ktoré sú zodpovedné a férové.

PRIDAJTE SA I VY K TVORCOM POZITÍVNEJ ZMENY.
UŽ 17. MÁJA 2016 V STAREJ TRŽNICI V BRATISLAVE.

Na CEE CSR Summite 2016 sa budete môcť inšpirovať nielen svetovými spíkrami, ale i lídrami v zodpovednom podnikaní na Slovensku počas diskusií za okrúhlymi stolmi. Do Bratislavy zavíta viac ako 150 CSR expertov. O svoje skúsenosti sa s vami podelia lídri z USA, Dánska, Veľkej Británie, Gruzínka, Českej republiky, Rakúska, Maďarska a mnohých ďalších krajín. S kým a o čom konkrétne budete môcť diskutovať?

Otvorte sa svetu, no najmä svojim zamestnancom

Prečo Open Book Management prináša firmám excelentné výsledky? Prečo by sa aj robotník či sekretárka mali podieľať na rozhodovaní o finančnej stránke podniku a ako tento krok môže firme priniesť vysnívané zisky a lojálnejších zamestnancov? O viac ako desaťročné skúsenosti s Open Book Managementom sa s vami príde podeliť charizmatický Ari Weinzweig zo spoločnosti Zingerman´s – jednej z najúspešnejších malých firiem v Amerike.

Merať alebo nemerať? Hovoriť alebo mlčať? O tom, prečo by firmy mali o svojich zodpovedných aktivitách reportovať a tiež o firmách, ktoré píšu najpútavejšie a najtransparentnejšie reporty bude na summite hovoriť Elaine Cohen, vyhľadávaná CSR konzultantka, riaditeľka a zakladateľka spoločnosti Beyond Business Ltd.

Dajte svojmu biznisu zmysel a buďte tvorcom pozitívnej zmeny

Dnešné ľudské chovanie je najväčšou hrozbou pre budúcnosť nášho ľudstva. Žijeme nad pomery, prejedáme sa, jazdíme rýchlo či plytváme energiami napriek tomu, že vieme, aké negatívne dôsledky to prináša. A väčšinu týchto následkov možno pozorovať nielen u jednotlivcov, ale i v biznise. To však neznamená, že tieto naše úmysly nemožno zmeniť. Transformácia je možná a veľmi žiadaná, vyžaduje si však riešenia na mieru, ktoré berú do úvahy základné ľudské inštinkty, chyby či návyky a zároveň sú jednoduché a nízko-nákladové. Práve behaviorálnym dizajnom a jeho neuveriteľným prínosom pre firmy sa zaoberá Sille Krukow, dánska špecialistka a majiteľka spoločnosti Krukow.

Bude i Cafeteria!

Po dvoch rokoch sa vracajú aj obľúbené poobedňajšie diskusné stoly. V našej CSR Cafeterii si jednoducho vyberiete, na čo máte chuť – či na elektromobilitu a udržateľné mestá, reporting, zodpovednú komunikáciu, firemnú kultúru alebo na čokoľvek iné spomedzi ponúkaných tém – a dáte sa s vašimi spolu-stolovníkmi do toho. Žiadne formality, čím viac budete pri „kávičkovaní“ rozprávať, tým lepšie.

PROGRAM nájdete TU >>>

Registrácia >>>

REKLAMA

REKLAMA