Loading Udalosti

« Všetky udalosti

  • This udalosť has passed.

Bratislava eMOBIL 2017

16.06.2017 11:00 - 17:00
Dátum:
16.06.2017
Čas:
11:00 - 17:00
Organizátor:
Bratislava eMOBIL
Miesto konania:
Námestie M. R. Štefánika, Bratislava
WWW:
Oficiálna stránka udalosti

Najnovšie elektrické autá známych značiek, e-biky, elektrická formula či ďalšie zaujímavosti čakajú na všetkých fanúšikov moderných technológií a elektromobility.

Na Bratislava eMOBIL sa dozviete všetko o elektromobiloch, možnostiach nabíjania a inováciách, ktoré menia svet dopravy na bezpečnejší, spoľahlivejší a udržateľný.

Súčasťou podujatia sú aj prestížne európske preteky elektrických áut eTourEurope. Súťaž patrí medzi najnáročnejšie rely v Európe, pretože pretekári musia počas 9 dní prejsť 12 krajín a absolvovať trať 3 600 kilometrov. Počas zastávky v Bratislave sa vám predstavia súťažné posádky na svojich e-autách a odštartujú aj rýchlostnú etapu Bratislava – Budapešť.

Jazdu v elektromobile si budete môcť vyskúšať na vlastnej koži, ak sa napríklad domov odveziete prvým plne elektrickým taxíkom v Bratislave. 🙂

A ak máte doma elektrické auto, skúter, kolobežku alebo elektrobicykel, privezte sa na ňom. Spoločne s ďalšími fanúšikmi e-mobility sa tak môžete zapojiť do iniciatívy “1000 EV v pohybe!” – dostať čo najviac vozidiel s elektrickým pohonom na cesty.

Všetko dôležité sa dozviete na www.bratislava-emobil.sk

Tešíme sa na vás!

REKLAMA

REKLAMA