Loading Udalosti

« Všetky udalosti

  • This udalosť has passed.

Európa 2010 – Spoločne v boji proti chudobe a sociálnemu vylúčeniu

19.10.2010 00:00
Dátum:
19.10.2010
Čas:
00:00
Organizátor:
Zastúpenie EK na Slovensku, Ekonomická fakulta Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici
Miesto konania:
Banská Bystrica
WWW:
Oficiálna stránka udalosti

Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku spolu s Ekonomickou fakultou Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici si Vás dovoľujú pozvať na medzinárodnú vedeckú konferenciu pod názvom

"Európa 2010 – Spoločne v boji proti chudobe a sociálnemu vylúčeniu v kontexte Miléniových rozvojových cieľov a význam rozvojovej pomoci"

Konferencia organizuje Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku a Ekonomická fakulta Univerzity Mateja Bela v spolupráci s Otvoreným európsko-slovenským dvorom, o. z., Regionálnym európskym centrom Banská Bystrica a Banskobystrickým samosprávnym krajom dňa

Podujatie sa uskutoční 19. októbra 2010 o 8:30 hod. v Aule Rotunda Ekonomickej univerzity UMB v Banskej Bystrici, Tajovského 10.

Cieľom konferencie je podporiť odbornú a akademickú diskusiu na témy boja proti chudobe a sociálneho vylúčenia v širšom geografickom spektre (nielen v Európskej únii) a významu Miléniových rozvojových cieľov a rozvojovej pomoci ako vízie trvalo udržateľného stavu do budúceho obdobia. Konferencia sa uskutočňuje v rámci Európskeho roka boja proti chudobe a sociálnemu vylúčeniu 2010.

REKLAMA

REKLAMA