Loading Udalosti

« Všetky udalosti

  • This udalosť has passed.

Marketing Live 2009

28.10.2009 00:00
Dátum:
28.10.2009
Čas:
00:00
Organizátor:
In Store Slovakia
Miesto konania:
Bratislava
WWW:
Oficiálna stránka udalosti

In Store SLovakia organizuje konferenciu Marketig Live 2009, ktorá sa uskutoční dňa 28. októbra 2009 v hoteli Falkersteiner v Bratislave.

Konferencia je určená pre top manažérov výrobných a distribučných firiem, obchodných a marketingových riaditeľov, top manažérov reklamných a marketingových agentúr a strategickému manažmentu.

Obchodné a marketingové oddelenie, aj keď pracujú každé zvlášť, majú rovnaký cieľ – rast. Jedno zvyšuje povedomie značky, druhé objem predaja. Je častým javom, že tieto dve oddelenia pracujú separátne, bez efektívneho zdieľania informácií. Stáva sa, že kým marketéri oslavujú skvelé čísla záujmu o produkt, obchodníci majú hlavu v smútku zo slabých ukazovateľov predajnosti.

Keďže každá komerčná organizácia je napokon živá (len) z predaja, patrí posudzovanie efektivity práce marketingu z hľadiska dosahovania obchodných cieľov či objemov predaja medzi legitímne kritéria. Súhlasíte? Poďte sa pozrieť na možnosti vytvárania skutočne efektívnych synergií medzi marketingom a obchodom z viacerých uhlov pohľadu a zapojte sa do diskusií na Marketing Live Conference 2009!

REKLAMA

REKLAMA