Loading Udalosti

« Všetky udalosti

  • This udalosť has passed.

PRO EKO výstava recyklácie a zhodnocovania odpadov

03.05.2011 00:00 - 06.05.2011 00:00
Dátum:
03.05.2011 - 06.05.2011
Organizátor:
BB EXPO spol. s r.o.
Miesto konania:
Banská Bystrica, Námestie slobody
WWW:
Oficiálna stránka udalosti

Ponúkame Vám niekoľko dôvodov k účasti na výstave:

Špecializuje sa na prezentáciu komplexných ekologických služieb a produktov, pričom ako jediná na Slovenku kladie dôraz na odpadové hospodárstvo, zber a nakladanie s odpadom.

Súčasne ponúka kvalitný odborný a sprievodný program, ktorého súčasťou je 7. ročník konferencie Environmentálne techniky a ich využívanie v zhodnocovaní odpadu. Pripravené sú odborné semináre, o ktoré sme i v predchádzajúcich ročníkoch zaznamenali zvýšený záujem.

Rozšírenou nomenklatúrou výstava ponúka širší záber pre prezentovanie Vašich produktov a služieb v ekológii a odpadovom hospodárstve.

Vystavované exponáty, prípadne služby môžete prihlásiť do súťaže TOP EKO – o najlepší dosiahnutý pokrok v recyklácii a zhodnocovaní odpadov.

Súbežne tematicky prepojenými výstavami sú 14. výstava stavebníctva PRO ARCH a 10. výstava regionálneho rozvoja PRO REGION.

Prostredníctvom Vašej prezentácie môžete osloviť zástupcov obecných a mestských úradov, vedúcich predstaviteľov krajských a obvodných úradov, manažérov firiem a spoločností podnikajúcich v oblasti ekológie, ochrany a starostlivosti o životné prostredie a manažérov firiem podnikajúcich v odpadovom hospodárstve.

Tešíme sa na spoločné stretnutie.

REKLAMA

REKLAMA