Loading Udalosti

« Všetky udalosti

  • This udalosť has passed.

Záverečná konferencia projektu EURESP+

19.11.2013 00:00
Dátum:
19.11.2013
Čas:
00:00
Organizátor:
RPIC Prešov – Enterprise Europe Network
Miesto konania:
Československá reštaurácia, Jarková 1, Prešov
WWW:
Oficiálna stránka udalosti

RPIC Prešov – Enterprise Europe Network pozýva malých a stredných podnikateľov, manažérov a spolupracovníkov na záverečnú konferenciu v rámci realizovaného projektu EURESP+ pod názvom:

"Systém manažérstva energetickej efektívnosti (ISO50001)

Okrem zaujímavej témy a zhodnotenia výsledkov počas trvania projektu sa predstavia aj naši externí odborní spolupracovníci, ktorí realizovali konkrétne environmentálne služby v prevádzkach (analýzy energetickej efektívnosti, posúdenie súladu s environmentálnou legislatívou a pod.).

Program konferencie

Program konferencie v PDF.

Registrácia účasti

Prihlásiť sa je potrebné on-line do pondelka 18. 11. 2013.

O projekte 

EURESP+ – Európska platforma pre regionálne environmentálne služby+.

Cieľom projektu je podporiť MSP pri zvyšovaní konkurencieschopnosti zlepšením ich environmentálnej výkonnosti a efektívnosti prostredníctvom poskytovanie environmentálnych služieb. Podporiť poskytovateľov environmentálnych služieb pri motivovaní a iniciovaní zlepšovania environmentálnej výkonnosti MSP v regiónoch a ponúknuť prehľad regionálnych služieb v regiónoch.

Cieľovou skupinou projektu sú podnikateľské subjekty, ktoré pôsobia v oblasti papierenského a polygrafického priemyslu, textilného priemyslu a priemyslu nerastných surovín.

Zdroj: RPIC Prešov

REKLAMA

REKLAMA